• Üye Girişi
 • Üye ol
  Şu anda sizi Kayıt Ol sayfamıza yönlendiriyoruz. Eğer kayıtlı bir BT iseniz, lütfen Oturum Aç bölümünü tıklayınız. Kayıtlı bir BT'nin birden fazla üyelik başvurusunda bulunmasına şirketimiz tarafından izin verilmediğini bilmenizi isteriz. Mükerrer üyelik işlemi İlkeler&Prosedür'lerimize aykırıdır. Bu kuralı ihlal eden BT’ler şirketin mükerrer üyelik ile ilgili alacağı her türlü kararı şimdiden kabul etmiş sayılırlar.

  Kabul ve Devam Et.

  Çıkış. × ×
 • Alışveriş Yap
  Bu linkin yalnizca Perakende Müsteri Satinalmalari için oldugunu unutmayin. Zaten BT iseniz, ürünleri satin almak için BT Girisi linkine tiklayin.

  Perakende Müsteri Satinalmasi ile

  Devam Edin


  Çikmak × ×

Fiyat Listesi

 • Bu ürün ve hizmetlerle bunların gelir potansiyelini doğru şekilde göstermek için her tür çabayı gösteriyoruz. Şirketimiz ve/veya Bağımsız Temsilcilerimiz tarafından yapılan kazanç ve/veya gelir beyanları, ne kadar kazanabileceğinize yönelik tahminlerdir. Bu gelir düzeylerine ulaşacağınız garanti edilmez ve kazançlar ve gelir beyanlarının kişiden kişiye farklılık gösterme olasılığını kabul edersiniz. Örnekler, garanti, söz, beyan ve/veya teminat olarak yorumlanamaz. İşimizin ya da kendimizin, 'kısa yoldan zengin olma planı' olma iddiası bulunmamaktadır.

  Her işte olduğu gibi, elde edeceğiniz sonuçlar farklılık gösterebilir ve bu, kişisel kapasitenize, iş tecrübenize, uzmanlığınıza ve çalışma arzunuza bağlıdır. Elde edebileceğiniz başarı düzeyine ilişkin hiçbir garanti, söz, beyan ve/veya teminat bulunmamaktadır. İddia edilen sonuçları elde etmedeki başarı düzeyiniz, işe ayırdığınız süreye, adı geçen fikir ve tekniklere, sermayenize, bilgi ve becerilerinize dayanır çünkü bu beceri ve faktörler kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Kullanılan referanslar ve örnekler, ortalama bir kişi için geçerli olmayan ya da olamayacak olağanüstü sonuçlardır ve herhangi bir kişinin aynı ya da benzeri sonuçları elde edeceğini garanti, vaat, beyan ve/veya temin etmeyi amaçlamaz. Her bireyin elde edeceği başarının, o kişinin özgeçmişi, bağlılığı, arzusu ve motivasyonuna bağlı olduğunu yineleriz.
 • Geçmişteki kazanç örneklerinin ileride tekrarlanacağının garantisi yoktur. Gelecekte elde edeceğiniz sonuçları ve/veya başarıyı garanti edemeyiz. Ticarette ve Internet üzerinde, sonuçları olumsuz etkileyebilecek, öngöremediğimiz bilinmeyen bazı riskler vardır. Faaliyetlerinizden biz sorumlu olmayız. Gerçek kazançlar ya da gerçek sonuç örneklerine ilişkin her tür iddia, talep üzerine doğrulanabilir.

  Bilgilerimizin, ürünlerimizin ve/veya hizmetlerimizin kullanımı, kendi memnuniyetiniz için gerçekleştirmeyi taahhüt ederek, onayladığınız özeni göstermenize bağlıdır. İşinizdeki başarı ya da başarısızlıktan, doğrudan ya da dolaylı olarak işle ilgili fiil ve/veya tutumunuzdan ve/veya bilgilerimizin, ürünlerimizin ve/veya hizmetlerimizin satın alınması ve kullanılmasından şirketimizin sorumlu olmadığını kabul etmiş olursunuz.